Strona główna >> Co robimy?

 

 


Nakładki na beton

          Zajmujemy się okładaniem schodów betonowych praktycznie każdym rodzajem drewna. Dodatkowo nakładki drewniane (na życzenie klienta) łączymy z podstopniami drewnianymi, co daje w efekcie spójną całość i wizję masywnej konstrukcji schodów. 
Stanowią one najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń, gdzie wykonanie schodów ażurowych nie było możliwe. Dzięki zakryciu betonów drewnem oraz połączenie wszelkich elementów w spójną całość nadadzą one wnętrzu naturalności i charakteru.

> zobacz nasze najlepsze realizacje 

 

Schody samonośne

          Same w sobie stanowią niezwykła ozdobę i element dekoracyjny każdego domu i mieszkania. Ich urok wynika ze szczegółowości ich wykonania. Ponadto uwzględniając życzenia i pragnienia Klienta jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne i niepowtarzalne wzory schodów. To właśnie schody samonośne tworzą najbardziej harmonijne i spójne połączenie.

> zobacz nasze najlepsze realizacje

  

Schody kręcone

          Schody kręcone zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie są dekoracyjne i eleganckie. Wykonujemy je z każdego rodzaju drewna i w połączeniu z nim jak i w sposób nowoczesny ze stalą. To właśnie te cechy zapewniają ich wieloletnią trwałość i ozdobę Twojego wnętrza.

 

Schody zewnętrzne

          Wykonywane głównie przy tworzeniu zewnętrznych tarasów. Mogą opierać się na konstrukcji drewnianej jak i stalowej. Do ich produkcji używamy każdego rodzaju drewna. Schody zewnętrzne mogą bowiem również urzekać pięknem i współgrać z otaczającą je przyrodą.

  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 RAFKOR

Kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody Autora zabronione.